OFERTA ŚLUBNA

Najczęściej wybierany pakiet z mojej oferty obejmuje

PRZYGOTOWANIA
CEREMONIĘ
WESELE
PLENER PO ŚLUBIE

Każda para otrzymuje:
Komplet zdjęć w wysokiej rozdzielczości na płycie DVD  ( min 400 zdjęć)
3 płyty DVD w formie prezentacji zdjęć z podkładem muzycznym
Galerię internetową
Foto książkę formatu A4

Każdy z pakietów można dowolnie modyfikować na Wasze indywidualne życzenie a na cenę końcową oprócz czasu pracy składa się
również ilość i rodzaj albumów/książek.

Zapytania odnośnie cennika i wolnych terminów proponuję przesyłać drogą mailową podając datę i miejsce ślubu.

fotografia@przeman.eu

Sesja narzeczeńska – to doskonała okazja do chwili wytchnienia od przedślubnej gorączki oraz świetna rozgrzewka przed tym najważniejszym dla Was dniem. Jednocześnie daje Wam to szansę na sprawdzenie czego możecie się spodziewać podczas sesji plenerowej. To również dobra zabawa i niezwykłe doświadczenie i możliwość lepszego poznania a to zaprocentuje lepszymi zdjęciami podczas ślubu. Album z takimi zdjęciami to idealny prezent na podziękowanie dla rodziców.Proponuję zorganizowanie takiej sesji w dzień kręcenia przez kamerzystę klipu z podziękowaniami dla rodziców.

Przygotowania – ten aspekt mojej pracy daje Wam szansę na utrwalenie  kilku ostatnich chwil jako narzeczonych oraz sytuacji, które są niepowtarzalne – wizyta kosmetyczki, fryzjer, ubieranie sukni ślubnej, błogosławieństwo udzielane przez rodziców, ostatnie momenty nerwowej krzątaniny. Nie pozwól aby tych kilka wyjątkowych chwil umknęło Waszej uwadze. Podczas reportażu z przygotowań kluczową rolę odgrywają detale. Reportaż z przygotowań możemy zacząć na wiele dni przed ślubem np. podczas przymiarki sukni ślubnej.

Ceremonia – ta najważniejsza dla Was chwila, która zasługuje na wyjątkowe fotografie. Staram się uchwycić Wasze emocje, łaczące Was uczucie, łzy wzruszenia oraz piękną oprawę. Staram się w reporterskim stylu uwiecznić niepowtarzalne ujęcia i wyjątkowe momenty dotyczące Was samych i Waszych gości.

Wesele – to część mojej pracy, która ma przywołać wspomnienia  po wielu latach, jak radosny i szczęśliwy był ten dzień. W formie reportażu przypomni Wam o składanych życzeniach, pierwszym tańcu, pysznym torcie, podziękowaniach dla rodziców, „rzucaniu welonem” i szampańskiej zabawie do rana.

Sesja plenerowa – pozwala na kreatywne podejście do fotografii i jest to moja ulubiona część fotografii ślubnej. Sesja trwa zazwyczaj ok 3h. Zdjęcia plenerowe wykonuję w dniu ślubu bądź w innym ustalonym terminie. W tym czasie jest możliwość zrobienia zdjęć w kilku miejscach. Sesje plenerowe mają charakter nietypowej randki w miejscach, które kojarzą Wam się z ważnymi dla Was momentami bądź pasjami i marzeniami. To Wasze wymagania i oczekiwania wyznaczają metody mojej pracy.


Jak pracuje

Moje zdjęcia mają charakter reportażu, przy czym wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wykonuję także zdjęcia pozowane. Zależy mi żeby uchwycić jak najwięcej będąc przy tym jak najmniej widocznym. Staram się być tam gdzie są emocje i utrwalać je w kadrze. Oczywiście każdy ślub i wesele ma stałe punkty, które zawsze uwieczniam na fotografiach.Wszelkie nietypowe życzenia odnośnie zdjęć proponuję ustalić podczas spotkania.
Reportaż to również detale, które tak bardzo kojarzą się z tym ważnym dniem.
Sesja plenerowa pozwala na kreatywne podejście do fotografii i jest to moja ulubiona część fotografii ślubnej.
Podczas takich sesji można zrealizować najbardziej oryginalne pomysły. Z doświadczenia wiem, że najlepsze zdjęcia plenerowe powstają  kiedy połączy się pomysły i umiejętności fotografa z Waszymi pasjami, profesjami i charakterem. Zdjęcia są wtedy naturalne a na sesji panuje świetna atmosfera, którą zapamiętacie na długo.
Nie ma nic gorszego niż oklepane tematy i miejsca oraz przymusowa kąpiel w morzu.
Typowa sesja ślubna trwa około 3 godzin, ale oryginalne projekty i miejsca wymagają nawet 6 godzin.
Przy sesjach plenerowych oprócz swoich pomysłów liczę na zaangażowanie z Waszej strony a wtedy zdjęcia, które powstaną będą wspaniałą pamiątką.
Moje fotografie zazwyczaj nie są mocno edytowane i postarzane a wyraziste i żywe kolory to przeważnie zasługa spolaryzowanego światła i filtrów optycznych. Podczas plenerów ślubnych lubię  tzw. „złotą godzinę” w fotografii czyli czas przed zachodem słońca kiedy występuje charakterystyczne światło o złotym odcieniu. Ten moment najlepiej zarezerwować na zdjęcia nad morzem. Naturalne fotografie są ponadczasowe a moda na postarzane kolory w końcu przeminie. Większość moich zdjęć jest kolorowa a czarno-białe pojawiają się w momentach w których chcę podkreślić emocje.